Vysílací studio: 48 512 12 12
Dopravní linka: 800 900 952
FLIPSYDE - Trumpets
Playlist
FLIPSYDE
Trumpets
Právě vysílá:
Hitrádio Contact
Rádio, které hraje...

Vydá Ed Sheeran v pátek novou píseň nebo dokonce nové album ?

Zpěvák Ed Sheeran se po roce vrátil na sociální sítě. A v novoročním videu navnadil fanoušky, když naznačil, že se brzy dočkají nové muziky. V krátkém klipu zveřejněném na sociální síti drží značku s textem: "New music coming Friday!!" . Pro fanoušky je to celkem jasný vzkaz – těšte se na pátek 6. Ledna 2017! 

V polovině prosince 2015 si jeden z nejpopulárnějších zpěváků současnosti vzal volno. Rozhodl se opustit na čas sociální sítě a virtuální svět internetu, aby ve skutečném životě dohonil, co v předchozích pěti letech zameškal. Vzkázal, že po krásných ale náročných letech, kdy se plně věnoval deskám a koncertování, si bere oddechový čas a bude cestovat a trávit čas s přáteli a rodinou. Zároveň naznačil, že se posluchači mohou těšit na třetí album.

Mlčení prolomil přesně o rok později, kdy nechal všechny své profily na sociálních sítích zmodrat. Vyvolal tím pochopitelně vlnu spekulací, vždyť charakteristickým rysem obou předchozích alb byly právě barvy – oranžová pro první a zelená pro druhou desku. Bude třetí album modré?eV novoročním vzkazu je Ed Sheeran konkrétnější. Novou muziku čekejte už v pátek!

Foto - DanCurwin